
Тактична сумка для полігону 40 л Coyote, військова сітчаста сумка для спорядження, баул армійський для екіпірування койот
2 250 ₴
2 149 ₴
- Готово до відправки
- Код: Malv165_40l
Функціональна сумка для полігону 40 л
Койот/Мультикам
Універсальна сумка об'ємом 40 л, ідеально підходить для активного використання: полігон, тактичні тренування, перенесення спорядження, спортзал.
Міцний матеріал: Силова сітка 320 г/м² забезпечує відмінну циркуляцію повітря, запобігає накопиченню вологи та швидко сохне. Стійка до розривів та стирання.
Преміум фурнітура: Використана тільки надійна фурнітура світового бренду YKK для гарантії безвідмовної роботи в екстремальних умовах.
Об'єм: 40 літрів.
Колір: Coyote (койот).
Розмір: 52 х 24 х 35 см.
Призначення: тактичне спорядження, тренувальна сумка, дорожня сумка.
Матеріали:
Hard mesh 320, Coyote/Multicam
Cordura®Fabric, 1000 D Coyote/Multicam 500D
Velcro® Coyote/Multicam
Murdock® Webbing
YKK®
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Malva Ammunition |
| Країна виробник | Україна |
| Об`єм | 40 л |
| Колір | Койот |
| За типом конструкції | М'який |
| Кількість лямок | 2 |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 52 см |
| Ширина | 24 см |
| Висота | 35 см |
- Ціна: 2 149 ₴




