Баул для військових 130 літрів
Олива
Баул оснащений надійними блискавками та має лямки для перенесення. Закривається на блискавку і тягнеться за допомогою фастексів. Баул пошитий з якісного матеріалу Оксфорд 600D з внутрішнім просоченням. Має 2 внутрішні кишені, шви обробленні, пошито армованою ниткою. Якісна та надійна ручка для перенесення.
Розміри баула:
Довжина: 82см;
Висота: 34см;
Ширина: 36см.
Вантажоємність: 40 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Об`єм | 130 л |
| Колір | Оливковий |
| Матеріал | Оксфорд |
| За типом конструкції | М'який |
| Кількість лямок | 2 |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 82 см |
| Ширина | 36 см |
| Висота | 34 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 190 ₴



