Топ
-9%

Тактичний армійський рюкзак + баул 60 літрів мультикам, туристичний рюкзак 60 l multicam
2 150 ₴
1 950 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00954
+380 (98) 600-42-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Рюкзак армійський Patriot на 60 літрів
Мультикам/Multicam
Всередині рюкзака баул та додаткове відділення. Також рюкзак оснащений п'ятьма кишенями. Зверху рюкзака присутнє кріплення для спальника.
Особливості:
🔹 5 кишень + 1 великий загальний баул.
🔹 Є кріплення для спальника.
🔹 Широкі міцні лямки.
🔹 Матеріал: Cordura.
🔹 Ємність: 60 л.
Розміри:
🔹 Висота: 50 см.
🔹 Ширина: 38 см.
🔹 Ширина бокової частини: 27 см.
В наявності маємо рюкзаки в кольорах:
мультикам, олива, койот.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Patriot |
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 60 л |
| Матеріал | Кордура |
| Кількість лямок | 2 |
| Візерунки і принти | Мультикам |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 27 см |
| Ширина | 38 см |
| Висота | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 950 ₴





