
Баул військовий 120-130 літрів мультикам, тактична армійська сумка 130l multicam
1 600 ₴
1 190 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00101
Сумка US армійська / Баул військовий 130 літрів
Мультикам
Військова сумка-баул на 130 літрів - ваш надійний супутник у будь-якій поїздці.
Виготовлений із міцного матеріалу Оксфорд 600D, міцний та стійкий до розривів.
Величезний обсяг внутрішнього простору дозволяє вмістити багато речей.
Ця сумка забезпечує легкий доступ до всього вмісту та захищає його від забруднення та зовнішніх факторів.
Це необхідна деталь військового екіпірування.
• Оснащена надійними блискавками та лямками для перенесення.
• Закривається на блискавку і тягнеться за допомогою фастексів.
• Якісна, вологостійка та міцна тканина з високим ступенем зносостійкості.
• Оксфорд 600D з внутрішнім просоченням.
• 2 внутрішні кишені.
• Внутрішні шви оброблені.
• Пошито армованою ниткою.
• М'яка та надійна ручка для перенесення.
Об'єм 130 літрів.
Довжина: 82см;
Висота: 34см;
Ширина: 36см.
Вантажоємність: 40 кг.
Колір: мультикам.
.| Основні | |
|---|---|
| Об`єм | 130 л |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Оксфорд |
| За типом конструкції | М'який |
| Кількість лямок | 2 |
| Візерунки і принти | Мультикам |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 82 см |
| Ширина | 36 см |
| Висота | 34 см |
- Ціна: 1 190 ₴









