Сумка US армійська / Баул військовий 150 літрів
Cordura 1000D/Мультикам
Виготовлена з надзвичайно міцного матеріалу - Cordura 1000 D, ця сумка готова витримати найважчі умови!
Розмір сумки у 150 літрів ви отримаєте великий обсяг простору для різноманітних потреб:
Особливості:
🔹 Відсік для взуття (з можливістю збільшити загальний простір)
🔹Кріплення для спальника.
🔹Кріплення для ременю через плече (ремінь не йде в комплекті).
🔹 Система кріплень Molle, нашивка для кріплення шеврону.
🔹 2 внутрішніх відсіки для документів і речей.
🔹 Зовнішня кишеня.
🔹 Якісна надійна фурнітура (блискавки Т10).
🔹 Надійна та витривала стропа та тканина.
Габарити:
🔹 Довжина 90см
🔹 Висота 44см
🔹 Ширина 42см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Объем | 150 л |
| Особенности | Система подвески Molle |
| Материал | Cordura |
| По типу конструкции | Мягкий |
| Количество лямок | 2 |
| Узоры и принты | Мультикам |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 90 см |
| Ширина | 42 см |
| Высота | 44 см |
Информация для заказа
- Цена: 3 190 ₴









